Spójna papeteria ślubna – bez względu na styl!

Jak zdążyliście przeczytać już we wcześniejszym wpisie dotyczącym trendów ślubnych na rok 2021 mocno rozwijającym się trendem jest personalizacja przyjęcia weselnego. Jednym z pierwszych wyborów, przed którymi stają Państwo Młodzi, poza wyborem terminu i odpowiedniej sali weselnej na wymarzone wesele, jest wybór zaproszeń, które będą wpisywały się w styl planowanego przyjęcia.

Choć wybór odpowiednich zaproszeń na ślub może okazać się zadaniem żmudnym, warto poświęcić temu zagadnieniu więcej uwagi. Dobór właściwej kolorystyki, w jakiej utrzymane będzie zaproszenie na Wasz ślub, motyw przewodni zaproszenia, styl w jakim zostanie ono wykonane, a także dodatki w postaci złoceń lub stempli lakowych powinny współgrać z Waszymi wyobrażeniami co do wystroju sali weselnej, elementów użytych do jej dekoracji oraz stylu, w jakim planujecie wyprawić swoje przyjęcie weselne. Obecnie wiele firm oferujących zaproszenia ślubne, w tym oczywiście nasza Miodunka papeteria ślubna projektuje poszczególne elementy.

W przypadku, gdy planujecie wesele w wystawnym stylu „glamour” dobrze jest wybrać zaproszenia ze złoconymi detalami, utrzymane w jednej kolorystyce, wypisane prostą, lecz jednocześnie elegancką czcionką.

Przykładem takiego zaproszenia w naszej ofercie może być kolekcja ELITE.

Jeżeli wyobrażacie sobie swoje wymarzone wesele w klimatach rustykalnych dobrze jest wybrać zaproszenia w postaci pojedynczej karty wydrukowanej na wysokogatunkowym papierze z drobną fakturą lub jakże popularny teraz papier ręcznie czerpany. Zaproszenia te zazwyczaj utrzymane są w stonowanych kolorach z roślinnym motywem przewodnim.

Przykładem takiego zaproszenia w naszej ofercie może być kolekcja ROMANS oraz  kolekcja RUSTIC.

Patrząc na obecnie panujące trendy oraz trendy, które będą modne w 2021 roku nie sposób nie zauważyć, iż rynek zaproszeń ślubnych oraz papeterii ślubnej charakteryzuje się ogromną różnorodnością. Posiada jednak jedną wspólną cechę – do zaproszeń ślubnych z poszczególnych kolekcji projektowane są wpisujące się w styl tychże zaproszeń ślubnych pozostałe elementy papeterii ślubnej takie jak: winietki, księgi gości, etykiety na butelki, plany stołów, podziękowania czy karty MENU.

Ostateczny wybór powinien być podyktowany indywidualnymi upodobaniami par młodych – w dnu ślubu nie ma miejsca na kompromisy. Pamiętajcie o tym, że Wasza papeteria ma być wyjątkowa – a Miodunka papeteria ślubna zrobi wszystko, abyście otrzymali wyjątkowe zaproszenia ślubne, które będą oryginalną pamiątką z tego dnia zarówno dla Was, jak i Waszych gości.

To dla Was z pasją tworzymy zaproszenia ślubne i pozostałe elementy papeterii ślubnej, aby dzień waszego ślubu był niezapomniany. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o naszej firmie oraz do kontaktu.

W kolejnych wpisach przybliżymy Wam najpopularniejsze style i motywy zaproszeń ślubnych wraz z przykładami dostępnymi w naszej ofercie.