Trendy ślubne na rok 2021

Trendy ślubne na rok 2021 – Personalizacja przyjęcia weselnego

Bieżący rok powoli dobiega końca – bez wątpienia można przyznać, że rok 2020 r. był bardzo trudny dla całej branży ślubnej jak również dla nowożeńców organizujących swoje przyjęcia weselne. Spoglądając w przyszłość z nadzieją przyjrzyjmy się, jakie trendy ślubne będą panować na salach weselnych w 2021 r.

Przyjęcia „szyte na miarę”

Jednym z głównych trendów weselnych, który utrzyma swoją popularność w 2021 r. będzie organizacja wesel z motywem przewodnim. Co raz więcej par decyduje się organizować przyjęcia weselne „szyte” pod siebie. Etap personalizacji przyjęcia weselnego rozpoczyna się już na etapie wyboru i projektowania zaproszeń ślubnych i pozostałych elementów papeterii ślubnej. To właśnie wręczone z odpowiednim wyprzedzeniem zaproszenia ślubne nie tylko poinformują o dacie waszego ślubu, lecz uchylą również przed zaproszonymi gośćmi rąbka tajemnicy, w jakim stylu zorganizowane będzie przyjęcie weselne.

Personalizacja zaproszeń ślubnych oraz pozostałych elementów wchodzących w skład papeterii ślubnej wcale nie musi ograniczać się jedynie do ich kolorystyki. Zarówno na Sali weselnej jak i na wspomnianych zaproszeniach na ślub mogą znaleźć się elementy charakteryzujące zarówno pannę jak i pana młodego – ich inicjały, przedmioty związane ze wspólnymi zainteresowaniami, ulubionymi kwiatami lub nawet ulubionym filmem.

W naszej ofercie znajdziecie przykładowe wzory papeterii ślubnej tworzone na potrzeby spersonalizowanych przyjęć weselnych (np. zaproszenia na ślub w stylu marynistycznym – Kolekcja MARINA, zaproszenia na ślub w stylu art-deco nawiązujące do jednego z filmów – Kolekcja GATSBY).

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress
Zaproszenia ślubne - kolekcja Marina

A może z odrobiną humoru ? 

Do odważnych par posiadających sporą dawkę poczucia humoru i dystansu do siebie kierujemy również ofertę papeterii ślubnej oraz zaproszeń na ślub jedynych w swoim rodzaju – serię ilustrowanych zaproszeń na ślub wykonanych na podstawie zdjęć  informacji o młodej parze. Poznaliście się w wyjątkowych okolicznościach które chcielibyście zilustrować na waszym zaproszeniu ślubnym? Macie ukochanego pupila której traktujecie jak członka rodziny i bez którego nie wyobrażacie sobie swoich zaproszeń ślubnych? A może wykonujecie nietypowy zawód którym chcielibyście się pochwalić nawiązując do niego na swoim zaproszeniu na ślub? Zrealizowane przez nas projekty możecie zobaczyć na naszej stronie internetowej – Zaproszenia indywidualne.

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress
Zaproszenia ślubne - kolekcja FunnyLove

Pamiętajcie, że Miodunka papeteria ślubna powstała z myślą o was. To dla was z pasją tworzymy zaproszenia ślubne i pozostałe elementy papeterii ślubnej, aby dzień waszego ślubu był niezapomniany.

Zapraszamy kontaktu.